Lístek na trajekt pro tvůj pytel

LÍSTKY NA TRAJEKT jsou právě v předprodeji!

Chcete-li vaky koupit za co možná nejvýhodnější cenu, je PŘEDPRODEJ tím nejlepším způsobem, jak při nákupu ušetřit. Podmínkou je minimální odběr 30 zavlažovacích vaků Treegator Original nebo 30 vaků Treegator Junior Pro a registrace v eshopu. Registrovat se může pouze firma podnikající v oboru zakládání a údržby zeleně, města a obce. Případné výjimky schvalujeme po zaslání zdůvodnění emailem na zavlazovacivaky@naplot.cz.

Jste-li zahradní architekt, firma zabývající se realizací a údržbou zahrad, sázíte stromy, máte školku či obchod se stromky a keři, zabýváte se údržbou zeleně v obci nebo se zkrátka chystáte vysadit  ve vaší obci větší množství stromů či keřů a chcete, aby prosperovaly, jste ve správný čas na správném místě.

Objednávky na předprodej přijímáme do 25. 8. 2018. Pokud tedy nepotřebujete zavlažovací vaky okamžitě, ale počkáte si na další závoz do 15. října 2018, zajistíte si koupí lístku na trajekt pro svůj zavlažovací vak Treegator Original či Treegator Junior Pro, zajímavou slevu. Pro informaci o konečné ceně je nutné se zaregistrovat. 

 

Zavlažovací vaky v předprodeji jsou splatné na základě zálohové faktury vydané okamžitě po schválení objednávky z naší strany se splatností 5 dní. O termínu dodání do vaší firmy Vás budeme předem informovat, abychom vybrali termín, který vám bude co nejlépe vyhovovat.

ZAJISTIT SI LÍSTEK NA TRAJEKT PRO SVŮJ „PYTEL“ MŮŽETE PO REGISTRACI ZDE

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.