Lístek na trajekt pro tvůj pytel

LÍSTKY NA TRAJEKT jsou v předprodeji ve vyhlašovaných termínech!

MOMENTÁLNĚ JSOU VAKY DOPRAVOVÁNY POUZE LETECKY, PROTO JE NA NEURČITO PŘEDPRODEJ S LÍSTKY NA TRAJEKT UKONČEN A CENY JSOU NYNÍ MAXIMÁLNĚ ZVÝHODNĚNY U VŠECH VAKŮ.

Chcete-li vaky koupit za co možná nejvýhodnější cenu, je PŘEDPRODEJ tím nejlepším způsobem, jak při nákupu ušetřit. Podmínkou je minimální odběr 30 zavlažovacích vaků Treegator Original nebo 30 vaků Treegator Junior Pro a registrace v eshopu. Registrovat se může pouze firma podnikající v oboru zakládání a údržby zeleně, města a obce. Případné výjimky schvalujeme po zaslání zdůvodnění emailem na zavlazovacivaky@ledasco.cz.

Jste-li zahradní architekt, firma zabývající se realizací a údržbou zahrad, sázíte stromy, máte školku či obchod se stromky a keři, zabýváte se údržbou zeleně v obci nebo se zkrátka chystáte vysadit  ve vaší obci větší množství stromů či keřů a chcete, aby prosperovaly, jste ve správný čas na správném místě.

Objednávky na předprodej přijímáme ve speciálně vyhlašovaných termínech, které jsou viditelné vždy u produktu. Mimo vyhlášené termíny není možné vaky v předprodeji rezervovat. Pokud tedy nepotřebujete zavlažovací vaky okamžitě, ale počkáte si na další závoz, zajistíte si koupí lístku na trajekt pro svůj zavlažovací vak Treegator Original či Treegator Junior Pro, zajímavou slevu. Pro informaci o konečné ceně je nutné se zaregistrovat. 

 

Zavlažovací vaky v předprodeji jsou splatné na základě zálohové faktury vydané okamžitě po schválení objednávky z naší strany se splatností 5 dní. O termínu dodání do vaší firmy vás budeme předem informovat, abychom vybrali termín, který vám bude co nejlépe vyhovovat.

ZAJISTIT SI LÍSTEK NA TRAJEKT PRO SVŮJ „PYTEL“ MŮŽETE PO REGISTRACI ZDE